+420 608 960 299

Sídlo:
Ovocná 653
Libiš 27711
Česká republika

Často kladené dotazy

Raw kuličky je svačinka o velikosti 30g vyrobené z celých ingrediencí, jako jsou datle a ovesné vločky, sušené merunky, koření, bylinky, čerstvé ovoce nebo zelenina, které jsou zpracovány do tvaru koule.

Ano, všechny naše druhy raw kuliček, řezů a granoly jsou zcela veganské, bez přidaného rafinovaného bílého nebo hnědého cukru a bez lepku. Proto jsou vhodné i pro ty, kteří mají různé dietní požadavky a intolerance. V nabídce máme i speciální řadu bez ořechů. 

Naše raw produkty neobsahují konzervační látky, takže jsou ideální i pro děti od 3 let. Mezi nejoblíbenější raw kuličky pro děti patří Raw Brownie, Mrkvový dort a Citrónová rozkoš. 

Minimální trvanlivost Raw kuliček a řezů je 5-7 dní od data výroby. Podrobné informace o trvanlivosti jsou uvedeny v eshopu pod jednotlivými produkty.

Raw kuličky a řezy je nutné uchovávat na suchém a chladném místě při teplotě 2-8˚C.

Minimální trvanlivost Granoly je 3 měsíce od data výroby. Je třeba ji skladovat v suchu a chránit před přímým slunečním zářením.

Jsou baleny v krabičče po 3/6/12 ks. Jednotlivé druhy lze kombinovat dle vlastního výberu, nebo si můžete vybrat z již pečlivě sestavených řad.

Produkty si můžete koupit přes eshop nebo je možné si je koupit na Farmářských trzích. (Podrobný seznam aktuální účasti na farmářských trzích naleznete na našich webových stránkách nebo sociálních sítích).

Bohužel již potvrzenou a uhrazenou objednávku zrušit nelze, proto prosím vybírejte pečlivě, než objednávku závazně potvrdíte.